Бычок-пчелка Brachygobius xanthozona Паскай - Pseudomugil Paskai Бычек неоновый - Stiphodon semoni Креветка Амано - Caridina japonica

Карликовий блакитний рак - Cambarellus diminutus

Карликовий блакитний рак - Cambarellus diminutus
Цена:
150,00 грн.
Наличие:
нет
Актуальный размер
1,5-2 см !!!
Карликовий блакитний рак - Cambarellus diminutus

Карликовий блакитний рак Cambarellus diminutus має дуже обмежений ареал - водойми уздовж прибережної рівнини Мексиканської затоки на південному сході Міссісіпі та південно-західній Алабамі. У природі цей вид зустрічається в річках, а також в повільних струмках, де вода повільно тече й густо заросла рослинністю.

Cambarellus Diminutus Опис

Cambarellus diminutus є найменшим раком у світі. У більшості випадків вони виростають до 1,5–2 см. Хоча бувають випадки, що деякі особини досягали майже 3 см, це трапляється не часто. Ці раки мають багато крапочок на тілі, та мають багато варіацій малюнка та кольору. Черевце блідо-оливкового кольору. Ця кольорова форма Cambarellus diminutus від сірувато-світло-блакитного до відносно яскраво-блакитного. До цих пір не зовсім зрозуміло, з чим пов'язане таке забарвлення. Можливо, після линьки тварини знову змінюють своє забарвлення на коричневе, але також можливо, що вони стають більш інтенсивно синіми.

Блакитні Карликові раки  - Cambarellus diminutus мають витончені витягнуті і вузькі за формою клешні.

Cambarellus diminutus дуже не вибагливі у харчуванні. Весь свій час вони із задоволенням проводять повзають по акваріуму в пошуках їжі. Якщо ви хочете забезпечити їм найкраще життя, вони повинні мати різноманітний раціон. Слід уникати одноманітної  їжі, багатої білками, навіть якщо здається, що вони можуть їсти її без зупинки. Достатньо буде давати їм спеціалізовані корма для креветок і раків 3-4 рази на тиждень, додатково до щоденного загального годування усіх жителів Вашого акваріуму.

У дикій природі вид Cambarellus diminutus зустрічаються у густо вкритих рослинністю водоймах. Їх безпечно тримати з будь-якими видами живих рослин. Цей вид (як і всі інші види Cambarellus) не їдять живі рослини, тому їх можна утримувати в акваріумах з різноманітними рослинами.

Синім Карликовим ракам - Cambarellus diminutus достатньо 10-літрового акваріума для двох пар. Але варто забезпечити хорошу фільтрацію і підміну води в акваріумі, бо занадто високий вміст аміаку та нітратів може зашкодити їм. Параметри води: Температура:Cambarellus diminutus може жити в широкому діапазоні температурних умов 15–30 C. Однак оптимальна температура в акваріумі повинна бути в діапазоні 22-28 °C. Вони не вимагають обігрівача. Їм цілком підійде кімнатна температура. На відміну від більшості видів раків, оптимальний pH (кислотність) води для цього виду повинен бути в межах 5,5 – 7,3, а жосткість води - оптимально KH 1 – 6 і GH між 3 – 12 GH. Підсумовуючи – підходить їм просто відстояна водопровідна вода кімнатної температури.

При утриманні кількох раків варто забезпечити їм декілька схованок, щоб вони почувалися в безпеці в різних частинах резервуара. Це особливо важливо під час линьки. За оптимальних умов тривалість життя Cambarellus diminutus становить лише близько 1,5-2 років.

Розведення Cambarellus Diminutus

Сині карликові раки Cambarellus Diminutus досягають зрілості у віці приблизно 2,5-3 місяців. Якщо самка зацікавлена у спаровуванні, вона заграє із самцем і підпускає його до себе. Після цього самець перевертає на самку на спину, затискає її клешнями, а сперматофор відкладає в захисну ємність самки. Потім самка згорне хвіст, помістивши його під своє тіло, щоб запліднити ікру.

Цікавий факт : у світі раків сила не відіграє жодної ролі в спаровуванні. Навіть коли самка більша і сильніша за самця, вона дозволить йому «перемогти» її і перевернеться. Спостереження показують, що якщо самки не готові до спаровування, вони завжди втечуть, навіть коли самці більші та сильніші.

Самки Cambarellus diminutus зазвичай виношують пару десятків ікринок. Вони використовують свої плеоподи, щоб утримувати ікру чистою від бруду та добре насичувати її киснем.

Залежно від температури, для вилуплення зазвичай потрібно від 3 до 4 тижнів. Якщо ви побачите темні цятки на ікрі (розвиваються очі), це означає, що вони ось-ось вилупляться молоденькі рачки. Після вилуплення та відокремлення від матері рачків рекомендується їх тримати в акваріумі для вирощування, щоб запобігти потенційній агресії з боку дорослих особин.

Cambarellus diminutus не потребують особливого догляду та прості в утриманні. Це дуже цікаві створіння і чудові домашні тварини для акваріумістів будь-якого рівня.

Ці крихітні раки мають жвавий характер і постійно рухаються, за ними цікаво спостерігати!

Научное название
Cambarellus diminutus
Cинонимы
Синій карликовий рак, Cambarellus diminutus
Происхождение
Північна Америка
Макс. размер самца/самки
2/2,5 см
Актуальный размер
1,5-2 см !!!
Температура воды
22-28°С (24-26°С – оптимально)
Другие параметры
pH 6,0-7,8, gH 5-20°dGH , kH 7-14°dGH
Сложность содержания
Прості
Питание
сухі, живі та заморожені корма: дафнія, артемія, циклоп, трубочник, сухі гранули, пластівці
Продолжительность жизни
2 роки

С данным товаром также покупают:

 
Мох Феникс на лаве - Fissidens fontanus
Phoenix moss появилось и используется в Тайване для всех видов Fissidens, по-видимому, из-за сходства 'листьев' с пер...
150,00 грн.
Альтернантера Рейнека мини - Alternanthera reineckii mini
Альтернантера Рейнека мини - яркий акцент в Вашем аквариуме!
50,00 грн.
Наличие: нет
 
Shirakura Ebi Dama (развес 25 пластинок)
70,00 грн.
Наличие: много
 
Креветка Рилли Оранж - Orange rili shrimp
20,00 грн.
 
Креветка Неоновая Желтая Yellow neon Neocaridina
– яркая, красивая и очень легкая в уходе креветка уверенно завоевывает популярность среди аквариумистов и креветковод...
30,00 грн.
Наличие: нет
 
Креветка Рили Ред Neocaridina Red Rili
Выбирая лучших из лучших тайванские селекционеры сумели закрепить нужные гены у давно всем известных и простых в соде...
20,00 грн.
Наличие: нет
Лакричный гурами Дайсснера - Parosphromenus deissneri
Parosphromenus deissneri - ярко окрашенная, очень маленькая, изящная лабиринтовая рыбка....
150,00 грн.
Наличие: много
Корм Nanofit S - ™Nanofish
Корм Nanofit S – высококачественный полноценный корм для оптимального роста и яркой окраски всей мелкой рыбы от 4 мм ...
150,00 грн.

Тэги: Рак


Anubias Petite

Бычек неоновый синий - Stiphodon semoni