Бычок-пчелка Brachygobius xanthozona Карнавальный крабик Карликовый Оранжевый Взрослый рак Креветка Амано - Caridina japonica

Гуппі Червона Кої - Guppy Red Koi

 
Гуппі Червона Кої - Guppy Red Koi
Цена:
50,00 грн.
Скидки:
1-9 шт.
за 50,00 грн.

> 10 шт.
за 40,00 грн.

Наличие:
нет
Гуппі Червона Кої - Guppy Red Koi

Середовище проживання Гуппі в природі - Південна та Центральна Америка (Венесуела, Північна Бразилія, Гвіана). Зустрічається на островах Барбадос та Трінідад. Живе зграйками у прісних водоймах чи гирлах річок. Для боротьби з личинками малярійних комарів розселена по всіх теплих водоймах світу та акліматизована на всіх континентах.

Назву надано на честь священика та вченого Роберта Гуппі, вихідця з Англії, який вважається першовідкривачем цього виду риб у 1886 році.

Гуппі Ред Кої (Червона Кої) є новою селекційною формою цих привабливих гуппі! Червоний носик (з віком і вся голова) та яскрава червона хвостова частина цих рибок просто притягує магнітом погляд до цих красенів. Родзинкою цих Гуппі є дуже схоже (майже однакове) забарвлення і самців і самок!!! Вони увесь час активно плавають в центрі акваріума! Порода Guppy Red Koi не дуже плодовита – самка народжує 10-20 мальків. Гуппі Ред Кої з'явилися на світ завдяки тривалій селекції і кожна самка має червоний носик і хвостик так же як і самці, які ще й мають червоно- неоновий корпус.

Поведінка Гуппі Ред Кої

Самці гуппі Red Koi частіше плавають у групах, ніж звичайні (інші види) гуппі. Часто утворюється група із трьох рибок у супроводі одного самця. У великих групах більше 10 штук самці поводяться активніше. У великих групах Червоні Кої можуть розбиватися на підгрупи і тоді життя у них набуває іншого сенсу. Самочки розпізнають своїх і «чужих», вони бачать індивідуальність у кожному з них. Коли самець не належить підгрупі, він «дивно» заграє і залицяється до однієї з самок, чим і привертає увагу інших самців, які починають проганяти суперника з їхніх «володінь».

Для зваблення самок самці повертаються до них у такому положенні, щоб їх глянсові та яскраві боки сяяли на світлі перед самками. Самці часто люблять наближатися до самочок ззаду, особливо коли вони зайняті пошуком їжі.

Шлюбні ігри

  1. Самець намагається стати перед самкою таким чином, щоб його яскраве кольорове забарвлення виглядало для самки найпривабливішим.
  2. Самець намагається завжди бути у полі зору самки.
  3. Він демонструє своє забарвлення та тіло, а потім повертається бочком до самочки.
  4. І нарешті, поки самець крутиться навколо самки, він намагається з'єднатися з нею своїм спрямованим наперед гоноподом.

Відмінності у шлюбній поведінці між звичайними Гуппі та гуппі Ред Кої (за поведінкою схожі на гуппі Ендлера)

  • - Самці Гуппі Ред Кої намагаються плавати під самками (дуже часто), звичайні Гуппі частіше ззаду чи збоку
  • - Самки Ред Кої, насправді, не атакують нікого, а самці справді не полюють на самок. Самки плавають повільно, щоб показати самцям, що вони готові «до флірту». Самки звичайних Гуппі часто демонструють свій настрій на ранній стадії або не паруються.
  • - Агресія самок до самців часто знаходить місце у звичайних Гуппі, при цьому у Ред Кої (так же і у Панди) вона ніколи не спостерігалася. Загалом, самі гуппи Ред Кої (і Панди теж) більш комунікабельні а ігнорування самців відбувається в набагато пізнішій стадії (якщо відбувається).

Мирна, спокійно уживається з неагресивними видами риб, плаває у середніх шарах води. Можна підселити в акваріум рибок сімейства харацинових, коридорасів, неонів, даніо, тетр. Також не заважатимуть боції та невеликі сомики.

Їдять сухі корма, дрібно нарізане м'ясо, філе кальмарів, крупи, інфузорії та циклоп. Бажано використовувати у раціоні живі корма: дафнію, дрібний мотиль, артемію, трубочник, моїну, коретру.

С данным товаром также покупают:

GlasGarten - Shrimp Snacks Artemia (25 гранул)
GlasGarten Shrimp Snacks Artemia — это вкусное лакомство для ваших креветок, раков или улиток. Изысканный вкус натура...
50,00 грн.
Наличие: 9
Креветка-фильтратор Atya gabonensis 8-10 cm
Камерунская креветка-фильтратор происходит из тропических районов Атлантического побережья Западной Африки. Они встре...
600,00 грн.
Наличие: нет
 
Акантофтальмус Кюля - Acanthophthalmus Kuhlii
Акантофтальмусы мирные обитатели аквариума, основное время любят проводить в придонной его части, копаясь в песке, пр...
100,00 грн.
Наличие: 5
 
Анубиас "Бонсай" - Нано №1
Anubias “bonsai” - это самый маленький из видов Anubias и один из лучших!
100,00 грн.
Наличие: много
 
Улитка Спикси - Asolene spixi
Кроме растительной пищи (обрастания) Спикси могут поживиться, катушками, физами и меланиями, а также их икрой....
20,00 грн.
Наличие: много
 
Ампулярия голубая - Pomacea bridgesii Blue
Удивительные улитки ампулярии впервые были завезены из Южной Америки. Ампулярии обладают большой подвижностью, чистят...
25,00 грн.
Наличие: много
 
Сомик Штерба - Corydoras Sterbai
Красивая и обаятельная, способная к адаптации почти в любой среде. Озорной характер и благородная красота Сомиков Ште...
70,00 грн.
Наличие: много
 
Улитка Оранжевая Тиломелания - Tylomelania Orange Rabbit Snail - 4 cm
Тиломелании необычайно красивы, характеризуются уживчивым характером и подвижностью, чего от них обычно даже и не ожи...
300,00 грн.
Наличие: много

Тэги: Гуппи


Бычек - водораслеед Stiphodon ornatus

Бычек неоновый синий - Stiphodon semoni